For Honor İle Aksiyonda Çığır Açın!

for honor

For Honor aksiyon ve tarih severlere göre hazırlanmış 2017 yılında en çok satın alınan bilgisayar oyunlarından biri olarak listenin ilk sırasına oturmuştur. Ubisoft tarafından geliştirilmiş For Honor oyun dünyasında duyulan özlem nedeni ile oyun listelerinde zirveye oturmayı başarmıştır. Yüksek oynama dinamikleri ile oyun severlerin heyecanla beklediği bu oyun tüm oynayanlarda muhteşem etkisini bırakmayı başardı.

honorforhonor

3 Farklı Taraf İle For Honor Heyecanını Yakalayın!

Ubisoft firmasının geliştirdiği bu gerçekçi oyunu oynarken 3 taraftan birini seçebiliyorsunuz. Viking, Samuray ve Şovalye İskandinav ülkeleri ve Japon kahramanları olan bu karakterler kendilerine has savaş araçları ve tarzlarına sahipler. For Honor ile oyun senaryosuna bağlı kalmak şartı ile kaleler için savaşarak fethetmeye çalışılacaktır. Oyunun online modları ile başka oyuncular ile heyecanı ve aksiyonu doruklarına kadar yaşayabileceksiniz. For honor 3. şahıs kamera açısı ile oynanabilen bir oyun. savaşın tüm derinliğini ve gerçekçiliğini samuray, viking ve şövalyeler ile birlikte orta çağ silahları ile oynayın. Yeni ve online oyuncular ile vahşi ve aksiyon dolu modlar ile heyecanı iliklerinize kadar yaşayın. Gerçek dövüşçüler ve ileri hareket yolu ile sizlerde şimdiye kadar oynadığınız tüm oyunları unutun. For Honor tek ve iki oyunculu olarak oynanabilmektedir. Ülke savaşçılarının en kanlı tarih savaşlarını yeniden yazabileceğiniz bu muhteşem oyun 2017 yılında bu kadar ses getirmesinin nedeni çok başarılı modlara sahip olmasıdır. Oyun listelerinde zirveyi bırakmayan for honor ve diğer oyunların sıralaması;

  1. For Honor
  2. Sniper Elite 4
  3. GTA 5
  4. FIFA 17
  5. Battlefield 1
  6. Resident Evil 7
  7. Call of Duty: Infinite Warfare
  8. Rocket League
  9. Forza Horizon 3
  10. Watch Dogs 2

Tüm zamanların en iyi oyunu seçilen For Honor tarih severlere kapılarını sonuna kadar cesurca açıyor. Bu oyunun diğerlerinden farklı kılan standart saldırılar değil de oyuncunun belirlediği savunma hareketlerin olmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir