Ayakkabı Kutularını Değerlendirme Yöntemleri

Ayakkabı Kutularını Değerlendirme Yöntemleri

Ayakkabı kutuları değerlendirme açısından oldukça popüler malzemelerden biridir. Özellikle kadınların büyük tutkusu olan ayakkabılarının kutularını atmadan değerlendirerek harika sonuçlar çıkardıklarını görüyoruz. Bu tarz değerlendirmeler için süper yeteneklerinizin olmasına gerek yok. Sadece Hobi malzemeleri satan mağazalardan bir kaç malzeme edinmeniz yeterlidir.

Ayakkabı Kutusu İle Dekoratif Raf Yapımı

raf yapımı

Evet yanlış duymadınız ayakkabı kutularınız ile sizlerde dekoratif raflar yapabilir ve evinizin köşesini oldukça şık bir alana çevirebilirsiniz. Özellikle retro stili ile döşenmiş evlerinizde harikalar yaratacak olan bu raflar ile eğlenceli zamanlar yaşayacaksınız. Duvarınızı süsleyecek bu değerlendirme için ihtiyacınız olan şey ayakkabı kutusu ve sprey boya. Kutunun kapağını çıkarın alt kısmının içini istediğiniz renk sprey boya ile boyayın dışını da isterseniz farklı bir renk ile boyayarak rengarenk bir görünüm elde edebilirsiniz. Kuruduktan sonra vida veya çivi ile duvara monte edin. Kutunun içi size bakacak şekilde yerleştirerek içine küçük vazolu çiçekler ile harika bir köşe yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra renk ve farklı desenli yapışkanlı kağıtlar kullanarak kapladığınız bir kaç ayakkabı kutunuz ile tablolar oluşturabilirsiniz.

Ayakkabı Kutusunu masa Düzenleyici Dosya Kutusuna Dönüştürme

doya kutusu yapma

Ayakkabı kutusunu harika bir doya kutusuna dönüştürerek ofis veya evdeki çalışma masanızı düzenli ve renkli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi iki kenarın tam ortasını üçgen şekilde kesin. Daha sonra kutuyu ortadan ikiye katlayın ve bantlayın. Daha sonra desenli kağıtlar ile kaplayarak dosyalarınızı içine yerleştirin.

Ayakkabı Kutularını Dekoratif Kutulara Dönüştürme

ayakkabı kutusu

Ayakkabı kutularını dekoratif kutulara çevirmek ister misiniz? Ayakkabı kutuları çoğu zaman çok yer kapladığı için çöpe atılan ürünlerdir. Fakat artık şık bir dekoratif kutuya dönüşme zamanları geldi. Yapışkan desenli kağıtlar ile kapladığınız kutularınıza düğme ve hasır iple birbirine bağlayarak farklı bir tasarım oluşturabileceğiniz gibi gül aksesuarları da ile de süsleyebilirsiniz. Ayakkabı kutularını değerlendirme fikirleri ile evinizin her alanında kullanabileceğiniz toparlayıcı yardımcı çekmeceler gibi işinizi kolaylaştıracaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir