Android Cihazlar İçin En iyi Dövüş Oyunları

Android Cihazlar İçin En iyi Dövüş Oyunları

Android sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunlarının ilk 5’ini dizler için hazırladık. En iyi dovüş oyunları işle mobil cihazlarınız ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyunlar bir çok kişinin gerçek hobileri haline gelmiştir. Oyun sektörü de bunu göz ardı etmeyerek oldukça iyi oyunlar geliştirmektedirler.

Mortal Kombat X

mortal kombat

Mortal kombat x Warner Bros. tarafından geliştirilmiştir. Bu oyunda orjinal kombat karakterleri yer almaktadır. Mobil için geliştirilmiş ve tek dokunuş adı verilmiş dövüş teknikleri yer lan mortal kombat x de binlerce yükseltme yer almaktadır. Bu yükseltmeler ile karakterinizi daha güçli yapabilirsiniz.

WWE Immortals

immortals

Mortal Kombat x in yapımcıları tarafından geliştirilmiş ve harika grafikleri ile dikkat çeken bir dövüş oyunudur.  WWE Immortals da farklı karakter yer alıyor. WWe dövüşçülerinin 4 farklı modları da oyunda yer almaktadır. Tekli ve çoklu oyuncu modu ile oynayabileceğiniz harika bir oyundur.

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

marvel

Marvel şampiyonlar turnuvası oyunu ile oldukça eğleneceksiniz. marvel karakterlerinin yanı sıra ünlenmiş karakter oyuna adrenalin katıyor bu karakterler; Spider man, iron man, venom, Thor, marvel captain, Captain Amerika gibi özel karakterlerde yer almaktadır. Devamlı güncellenen ve online modu da bulunan bu oyun ile heyecanı iliklerinize kadar hissedebileceksiniz.

Shadow Fight 2

shadow

Shadow fight 2 özellikleri ile diğer dövüş oyunlarından bir tık önde çıkmayı başarıyor. RPG ve klasik dövüş kullanılmış bir oyun. Shadow fight seçtiğiniz karakteri sınırsız ölümcül ve nadir zırh özellikleri ile donatmanızı sağlayan bir oyundur.

Punch Boxing 3D

punchboksing

Punch Boxing 3D en iyi boks oyunlarındandır. Grafik ve kontroller gayet başarılı şekilde yapılmıştır. Oyuncu hareketlerinden ziyade blok ve vurma hamlelerine güvenerek oyunu zevk içinde oynamanızı sağlıyor.

Sizlerde mobil cihazınızda oynayacağınız en iyileri arıyorsanız bu listemize mutlaka göz atmalısınız. Oyun severlerin en çok tercih ettiği top listelerinde ilk 5 de olan bu oyunlar ile oldukça eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir