Acil Kilo Verdiren Diyet Listesi

Acil Kilo Verdiren Diyet Listesi

Acil kilo verdiren diyet listemiz şok diyetler grubuna dahil bir listedir. Kısa sürede kilo vermek isteyenlerin sonucundan oldukça memnun kalacakları diyet listemiz ile sizlerde genel olarak kilo verecek bölgesel yağlanma sorununuzdan hızla kurtulabileceksiniz. Sizler için hazırladığımız bu diyet listesi ile arzu ettiğiniz inceliğe oldukça kısa sürede kavuşa bileceksiniz.

Acil Kilo Verdiren Diyet

Acil kilo verdiren diyet listemiz ile 1 hafta gibi kısa sürede kilo vermek artık hayal olmaktan çıkıyor. Bu diyeti uyguladığınız zaman içerisinde günde 45 dk tempolu yürüyüş ve 3 lt su tüketmeniz kesinlikle gerekmektedir.

Sabah

Bu diyeti uygulamanız için öncelikle güne çok erken saatlerde başlamak gereklidir. Uyanır uyanmaz hiç bir şey yemeden 1 bardak ılık su içerek yürüyüşe çıkarak eve gelindiğinde 1 bardak sütlü kahve içilmelidir. Öğlene kadar su tüketmekte ihmal edilmemelidir.

Öğle

öğle yemeği saatine kadar 1.5 lt su içilmiş olmalıdır. 1 porsiyon karnabahar, brokoli yada lahana yanında ayran yada yoğurt tüketilmelidir.

Ara Öğün

Akşam yemeğine kadar aç kalmak sizi yoracağı için ikindi öğünü olarak 3 adet diyet bisküvi yada special k nın 66 kalorilik krakerlerinden tüketebilirsiniz.

Akşam

Belki de sizi en çok zorlayacak öğün olan akşam yemeği öğünü sadece yoğurt ve elma yiyeceğiniz öğündür. En geç 7 gibi bu öğünü tamamlayarak uyuyana kadar su dışında hiç bir şey tüketmemeniz gerekiyor.

Bu diyet listemiz genel sağlığınıza ve metabolizmanıza ciddi zararlar verebilir. Hızlı kilo vermek her zaman için oldukça ciddi riskler yaratan bir beslenme şeklidir. Bunun için profesyonel bir destek alınmalıdır. Bu diyet bir haftada 1.5 bedene veya metabolizmanıza bağlı olarak daha fazla beden incelmenizi sağlar. Kilo verme tamamladıktan sonra sağlıklı ve dengeli beslenme şekli benimsenmelidir. dikkat edilmediği takdirde daha fazla kilo alma durumunun çok yüksek olduğu unutulmamalıdır. Acil kilo verdiren diyet listesi 7 gün uygulanmalıdır. Daha fazla uygulanması çok ciddi sorunlara yol açmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir